„Локо„ взе точка в Ловеч

1:1 срещу „Литекс„ направи „Локомотив„ (Горна Оряховица) в Ловеч в среща от Втора лига. Ловчанлии поведоха в 54-ата минута с попадение на Христо Кирев. В 71-ата минута Кристиан Димитров от „железничарите“ изравни от дузпа.
Това е второ равенство за тима на Александър Димитров, а „Литекс„ записа хикс до победата си от първия кръг.

Литекс – Локомотив (ГО) 1:1
1:0 Кирев (54)
1:1 Димитров (71 – дузпа)

ФК „Литекс“ (Ловеч) 1 Диян Вълков, 22 Ангел Лясков, 98 Георги Търтов, 18 Ивайло Раденцов (К) , 16 Иван Иванов, 88 Иван Турицов, 4 Николай Христов, 5 Петко Ганев, 23 Тихомир Тодоров, 10 Тонислав Йорданов 7 Христо Кирев.
Резерви: 13 Петър Петров, 17 Добромир Бонев, 11 Емил Петров, 8 Констатин Генков, 3 Мартин Симеонов, 9 Методи Костов, 99 Тихомир Кънев
Старши треньор: Живко Желев
ФК „Локомотив“ (Горна Оряховица) 91 Димитър Николов, 70 Кристиян Димитров, 14 Ивайло Тодоров, 26 Мариян Иванов (К), 2 Мартин Николов, 16 Владимир Мичев, 20 Якуб Идризов, 17 Павел Головодов, 66 Антонйй Балъков, 8 Александър Киров 18 Деян Христов
Резерви: 1 Кристиян Кацарев, 19 Милен Савов, 13 Веселин Любомиров, 27 Георги Чукалов, 6 Петър Казаков, 10 Бедри Рюстемов, 93 Димитър Байдаков
Старши треньор: Александър Димитров

Източник: regnews.net