„Локомотив“ Г. Оряховица победи „Струмска слава“ Радомир с 4:3

91 Димитър Николов, 70 Кристиян Димитров, 14 Ивайло Тодоров, 26 Мариян Иванов (к), 2 Мартин Николов, 20 Якуб Идризов, 16 Владимир Мичев, 17 Павел Головодов, 66 Антоний Балъков, 8 Александър Киров, 18 Деян Христов
Резерви: 12 Ивайло Крушарски, 19 Милен Савов, 6 Петър Казаков, 27 Георги Казаков, 93 Димитър Байдаков, 10 Бедри Рюстемов, 77 Любомир Генчев.

ФК „Струмска слава” (Радомир)
1 Радослав Костадинов, 84 Денислав Мицаков, 5 Мартин Костов, 3 Николай Руменов, 6 Димитър Петков, 20 Ангел Маджиров, 22 Антон Тунгаров, 16 Ивайло Стоянов
Резерви: 12 Кристиан Дончев, 8 Тодор Зюмбулев, 9 Стоян Георгиев, 14 Мариан Хаджиев, 15 Калоян Евгениев, 2 Борислав Николов, 10 Ерик Иванов
Старши треньор: Владимир Димитров

Първи от центъра започнаха „железничарите”, но още в 1-та минута след грешка на М. Николов, топката попадна в Аспарухов, който се озова сам срещу вратаря Димитър Николов, който предотврати сигурен гол. Деян Христов можеше да открие резултата, но топката мина над напречната греда. В 18-та минута за нарушение срещу капитана Мариян Иванов бе отсъден 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Кристиян Димитров, който вкара за 1:0 в 18-тата минута. Домакините градяха играта, а гостите само контраатакуваха. В 39-тата минута защитата на домакините бе хваната неподготвена и отново единствена преграда пред Аспарухов бе вратаря на домакините, който спаси. В края на полувремето Деян Христов можеше да удвои резултата след добре изпълнен пряк свободен удар, но вратарят на гостите отново спаси.
Втората част нас двубоя започна лошо за домакините. От грешката на младия страж Димитър Николов се възползва Димитър Петков, който отбеляза за 1:1. В 53-тата минута разбъркване в наказателното поле на гостите и след много карамболи топката попадна в Антоний Балъков и той покачи на 2:1.60-тата минута Бедри Рюстемов след подаване на Балъков се разписа за 3:1. Последва грешка в отбраната на домакините, от която се възползва Борислав Николов. Той стреля, топката рикошира коварно в напречната греда за 3:2. Петнадесет минути преди края гостите сътвориха пълен обрат. Точен за „радомирци“ бе отново Борислав Николов. В самия край след изпълнен пряк свободен удар, блестящо от Терминатора – Деян Христов в долния ляв ъгъл на вратата, вратаря изби, Кристиян Димитров вкара избитата топка във вратата красиво със странична ножица за 4:3.

Голмайстори:
1:0 – 18 мин. – Кристиян Димитров (дузпа)

ОФК „Локомотив“ (Горна Оряховица)
32’ – 26 Мариян Иванов
90’ – 91 Димитър Николов

ФК „Струмска слава“ (Радомир)
25’- 84 Денислав Мицаков
51’ – 2 Борислав Николов
80’ – 3. Николай Николов
90’ – 16. Ивайло Стоянов