„Локомотив“ Г. Оряховица загуби от „Царско село“ с 1:3

1 Кристиян Кацарев, 70 Кристиян Димитров, 6 Петър Казаков, 14 Ивайло Тодоров, 2 Мартин Николов, 20 Якуб Идризов, 16 Владимир Мичев, 17 Павел Головодов, 66 Антоний Балъков, 27 Георги Чукалов, 18 Деян Христов (к)
Резерви: 12 Ивайло Крушарски, 19 Милен Савов, 13 Веселин Любомиров, 93 Димитър Байдаков, 10 Бедри Рюстемов, 77 Любомир Генчев

ФК „Царско село” (Сф)
12 Филип Димитров, 19 Мариян Димитров, 3 Мартин Димов, 10 Георги Хашев, 4 Аспарух Смилков, 16 Димитър Петков, 14 Божидар Кацаров, 17 Реян Даскалов (к), 9 Георги Коруджиев, 5 Светослав Диков, 8 Павел Петков
Резерви: 1 Павел Здравков, 2 Георги Радев, 6 Иван Тилев, 7 Красимир Илиев, 15 Марин Митев, 11 Окечуко Обаси, 18 Галин Минков
Старши треньор: Никола Спасов

Първи от центъра започнаха „железничарите” и още в 5-тата минута Георги Чукалов можеше да открие резултата. След още пет минути игра отново Чукалов се озова на голова позиция,но ударът му мина над вратата. След още 11 минути игра Якуб Идризов нацели левия страничен стълб на вратата на гостите. Удар на капитанът на „царете” Даскалов излезе в аут. Играта се водеше предимно в центъра на терена с лек превес на домакините. Головодов стреля от пряк свободен удар, но вратарят изби вкорнер. В 43-тата мин. грешка в отбраната на домакините най-съобразителен се оказа Диков, който стреля фронтално във вратата за 0:1.

В 47-та минута Идризов се пребори за една топка в половината на гостите и стреля към наказателното поле и топката попадна в Балъков той стреля вратаря изби, после Христов стреля, но в купа от играчи, най-съобразителен се оказа появилия се минута по-рано Киров за 1:1. 55-та минута удар на Идризов в напречната греда. Грешка на домакините удар на Диков бе отбит, но Петков с добавката не сгреши за 1:2. 73-та мин. Христов стреля,но вратарят спаси. Най-чистото положение пропиля Байдаков. В 86-тата мин. дузпа за гостите реализира Павел Петков за 1:3.

ОФК „Локомотив“ (Горна Оряховица)
75’ – 16 Владимир Мичев
86’ – 1 Кристиян Кацарев
89’ – 10 Бедри Рюстемов

ФК „Царско село” (София)
43’ – 5 Светослав Диков
61’ – 9 Георги Коруджиев
74’ – 16 Димитър Петков
86’ – 8 Павел Петков
90’ – 11 Окечуко Обаси

Смени за „Локомотив“ (ГО): 46‘ Павел Головодов е заменем от Александър Киров, 63‘ Георти Чукалов е заменен от Бедри Рюстемов, 77‘ Владимир Мичев е заменен от Димитър Байдакав.

Смени за „Царско село” (Сф): 46‘ Аспарух Смилков е заменен от Окечуко Обаси, 73‘ Божидар Кацаров е заменен от Красимир Илиев, 80‘ Мариян Димитров е заменен от Георги Радев.