Локомотив (ГО): Крушарски, Савов, Тодоров, Иванов (К), Димитров, Казаков, Идризов, Любомиров (46’ Балъков), Чукалов(46’ Рюстемов), Аристоте Ндонгала (82’ Кевин Осеи), Христов

Старши треньор: Александър Димитров

Монтана: Василев, Михов (К), Айтов, Цонков, Георгиев, Балджийски (60’ Георгиев), Коконов, Йорданов, Васев, Антонов(72’ Илиев), Дамянов (46’ Атанасов)

Старши треньор: Ферарио Спасов

Горна Оряховица: стадион „Локомотив” 300 зрители

Главен съдия: Станимир Тренчев (Сф), асистенти: 1 Павлин Михайлов (Сф), 2 Петър Стойчевски (Сф), четвърти: Ивелин Занев (Рс)

Жълти картони: Ндонгала – Локо ГО (20’), Цонков- Монтана (38’), Идризов –Локо ГО (64’), Балъков- Локо ГО (84’)

Червени картони: няма

Първи от центъра започнаха „железничарите”, но още в началото на тази първа част гостите чрез Балджийски след пряк свободен удар от ляво на домакините имаха голова ситуация. Крушарски изби в корнер и предотврати опасността пред вратата си.В10-та мин. Антонов се озова на стрелкова позиция, но отново Крушарски бе на висота и спаси. Христов се озова на стрелкова позиция, но ударът му премина над напречната греда. Любомиров се оказа на голова позиция,но ударът му мина в страни от вратата на гостите. В 41-та мин.след ъглов удар бившия футболист на Локомотив (ГО) Цонков с глава се разписа за 0:1.В края на полувремето Чукалов можеше да изравни, но Василев спаси.

46-та мин. след центриране на Ндонгала и грешка на защитата най-съобразителен се оказа Рюстемов и изравни рвезултата. След изравняването играта се водеше предимно в централната част на терена. В 90-та минута Кевин Осеи можеше да отбележи гол, но защитата се справи ц неговия удар. Така двубоят завърши без победител и съперниците си разделиха по една точка.