ФК „Локомотив“ (ГО) – ФК „Дунав“ (Русе) 2:3

1:3 Димитров – дузпа (60′)

2: 3 Чукалов (69′)

Жълти картони: Кевин Осеи Локо ГО (30′); Бедри Рюстемов Локо ГО (34′)

Червени картони: няма

Главен съдия: Венцислав Кознички (Вт), асистенти: 1 Александър Марков (Вт), 2 Пресиян Стефанов (Вт)

Стадион „Градски“ град Елена 150 зрители

ФК“Локомотив“ (ГО): 12 Крушарски, 19 Савов, 2 Николов, 14 Тодоров, Иванов (к), 16 Мичев, 28 Кевин Осеи, 10 Рюстемов, 24 Аристоте Ндонгала, 66 Балъков, 18 Христов

Старши треньор: Александър Димитров

ФК „Дунав “ (Русе): 30 Конов, 83 Попадийн, 24 Петров, 4 Патев, 21 Ларин, 11 Димов(к), 8 Ятоба, 7 Карагерен, 77 Бранимир Костадинов, 10 Шопов, 20 Георгиев

Старши треньор: Веселин Великов

Първи от центъра започнаха символичните домакини. „Железничарите“ бяха с корено променен състав. Течеше 9-та минута, когато „драконите“ направиха контраатака Шопов стреля към вратата и капитанът Иванов си отбеляза автогол. Отговорът на „Локомотив“ не закъсня и Рюстемов стреля над вратата. Силен удар на Шопов бе спасен от Крушарски. В 29-тата минута Карагерен отбеляза за 0:2 след неразбирателство в защитата на „Локо“ (ГО) В 40-тата минута Костадинов вкара от границата на пеналта красив гол, топката влезе в десния долен ъгъл на вратата. Втората част на двубоя двамата старши треньори пуснаха в игра всички футболисти и „Локомотив“ (ГО) заигра малко по добре. В 60-тата минута Аристоте Ндонгала бе фаулиран и отсъдената дузпа бе реализирана от Димитров. В 69-тата минута „Локомотив“ (ГО) стигна до втори гол отбелязан от Чукалов. В самия край на мача Чукалов можеше да отбележи и втори гол, но ударът му срещна напречната греда. Добър мач за „железничарите“ изигра японеца Кокен Куроки.