Номинация Юлиян Манзаров: Любомиров Локо ГО

Жълти картони: Локомотив ГО – Чукалов (38’), Крушарски (77’)

ФК „Локомотив” (ГО): 12 Крушарски, 70 Димитров, 14 Тодоров, 26 Иванов (к), 2 Николов, 20 Идризов, 28 Кевин Осеи, 13 Любомиров (59’ 16 Мичев) , 18 Христов (83’ 66 Балъков), 27 Чукалов (46’ 10 Рюстемов), 24 Аристоте Ндонгала

„Черноморец” (Балчик): 1 Христов, 12 Генади Луго (к), 2 Валери Христов, 21 Начев, 31 Стайков, 8 Хасан (72’ 14 Веселинов), 20 Иванов, 6 Георгиев (50’ 22 Беадиров), 11 Митев, 10 Илиев (67’ 9 Александров), 24 Мирчев

Старши треньор: Георги Иванов

Главен съдия: Валентин Железов, Асистенти: 1 Мирослав Желев, 2 Васил Шавов

Четвърти съдия: Румен Христов

Стадион „Локомотив” гр.Горна Оряховица – 300 зрители

Домакините започнаха по-активно двубоя и постепенно наложиха домакински натиск. След перфектно изпълнен от Аристоте Ндонгала пряк свободен удар на границата на наказателното поле коженото кълбо се озова в мрежата на гостите в 19-та минута.

През втората част гостите се бранеха организирано, а домакините ги пресираха около централната част на терена. В 58-та минута на двубоя след пряк свободен изпълнен от капитана Иванов топката за втори път навести мрежата на Христов, попадайки в долния ляв ъгъл на вратата.

В последната четвърт на двубоя гостите стреляха към вратата на „железничарите” и Генади Луго уцели десния страничен стълб на вратата на Крушарски. 81’-та минута класиката стана пълна точен бе Деян Христов за 3:0.