Несебър победи Локомотив (Горна Оряховица) с 4:2

Несебър победи като домакин Локомотив (Горна Оряховица) в мач от XV кръг на Втора лига. „Делфините“ изиграха един добър двубой и се наложиха с 4:2 и прекъснаха победната серия на гостите от Горна Оряховица.
Двубоят започна ударно за гостите, които поведоха след само две минути игра. След центриране отдясно, Георги Чукалов от непосредствена близост засече за 0:1. В 13-ата минута Кевин Осеи можеше да удвои аванса на „железничарите“, но от чиста позиция прати топката над напречната греда. В ответната атака Иван Михайлов пък имаше възможност да изравни, но Ивайло Крушарски улови удара му. Все пак в 17-ата минута Михайлов направи 1:1 със силен изстрел от границата на наказателното поле, намерил горния ляв ъгъл на вратата. В 28-та минута Емануил Манев стреля от малък ъгъл, вратарят изби, но при добавката Колев бе безупречен за 2:1. В края на първата част Николай Костов центрира от пряк свободен удар и Нуретин Пюскюлю от близко засече за 3:1.
В 57-та минута Деян Христов не успя да намали изоставането на своя отбор. Течеше 65-та минута, когато „делфините“ организираха блестяща контра атака с по едно докосване. Топката стигна в наказателното поле до Иван Колев, който без забавяне с точен изстреля я прати в мрежата за 4:1. В последната минута на мача Аристоте Ндонгала оформи крайното 4:2 с премерен удар извън наказателното поле.