ОФК “ Поморие“: 12 Тодоров, 2 Иванов (21 Расим 46′), 9 Ахмедов, 24 Тютюков (13 Коев 68′), 5 Петков (к), 14 Жеков, 23 Хаджиев, 16 Божинов (19 Орачев 80′), 24 Шопов, 7 Казаков, 22 Лемперов

ФК „Локомотив“ (ГО): 1 Кацарев, 16 Мичев, 14 Тодоров, 6 Казаков, 2 Николов, 20 Идризов, 28 Кевин Осеи, 17 Головодов (10 Рюстемов 46′), 24 Аристоте Ндонгала, 27 Чукалов (18 Христов 46′), 66 Балъков (k) (93 Байдаков70′)

Локо ГО: Головодов (22′), Тодоров (59′)

Главен съдия; Петър Григоров, Асистенти: 1 Красимир Миланов, 2 Любин Димитров
Четвърти съдия: Васимир Маруан Ел-Хатиб
стадион „Лазур“ град Бургас 100 зрители

ОФК „Поморие“ най-после записа първа домакинска победа през този сезон. Морският тим се наложи с 2:1 над „Локомотив“ (Горна Оряховица).
В началото на двубоя двата тима си размениха по едно положение, без обаче да се стигне до откриване на резултата. В 20 – та минута Живко Жеков центрира отляво успоредно на голлинията, където Ахмед Ахмедов от близко засече за 1:0. Последваха няколко силни минути за „железничарите“, които на два пъти пропуснаха да изравнят чрез Аристоте Ндонгала. В първия случай ударът му срещна напречната греда, а във втория, от непосредствена близост стреля над вратата.
В 39-ата минута Поморие нанесе своя втори удар. Борис Тютюков отбеляза изключително красиво попадение, след като извън наказателното поле, с удар от въздуха намери долния десен ъгъл за 2:0, след неразбирателство в горнооряховската защита.
Гостите натиснаха със самото начало на втората част и в 49 – та минута намалиха изоставането си. След центриране от корнер, топката стигна до Деян Христов, който не остави шансове за реакция на вратаря Тодоров за 2:1. До края на мача Локомотив упражни натиск, като домакините се бранеха добре. С пропуски се отличиха Антоний Балъков, Деян Христов, Бедри Рюстемов и Аристоте Ндонгала.