ФК “Локомотив” (ГО): М.Иванов (22′), Идризов (67′)

12 Димитров, 6 Петков, 4 Марем, 10 Хашев, 11 Руйчев, 16 Петков, 9 Георгиев, 8 Петков, 17 Даскалов (К) (7 Нетов 13′), 14 Кацаров (2 Радев 90′), 15 Коруджиев (3 Димов 72′)
Резерви: 1 Здравков, 3 Димов, 7 Нетов, 2 Радев, 18 Минчев, 19 Тасков, 5 Георгиев
14 Александров, 70 Димитров, 26 М.Иванов (К), 15 Симеон Иванов, 2 Николов, 6 Казаков, 93 Андреев (28 К.Осеи 46′), 77 Куроки (66 Балъков 73′), 20 Идризов, 19 Колев, 11 Вачев (18 Д.Христов 46′)
Резерви: 12 Крушарски, 66 Балъков, 13 Любомиров, 8 Жеков, 18 Христов, 28 Кевин Осеи
Старши треньор: Александър Димитров

Главен съдия: Ивайло Стоянов, Асистенти: 1 Димитър Русев, 2 Мирослав Иванов
Четвърти съдия: Владимир Вълков
стадион “Царско Село” гр.София 100 зрители

Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на починалия бивш футболист Цветан Веселинов – Меци. Домакините първи се приспособиха към тежкия терен и сътвориха няколко атаки към вратата на “железничарите”. Те поведоха с 1:0 в 16 – та минута, след като Тейнур Марем засече центриране от ляво на вратата на Евгени Александров.
През тази първа част “царете” имаха още две възможности да удвоят резултата, но вратарят и защитата на гостите се справиха добре. В края на полувремето Кокен Куроки изпълни пряк свободен удар и бе близко до изравняването, но ударът му не сполучи.

В началото на второто полувреме гостите от Горна Оряховица направиха две промени в състава си и това даде резултат. Те погледнаха по-смело към вратата на Димитров, но не успяха да го поразят. В началото на тази втора част домакините имаха възможност да застрашат вратата на Александров, но той с вещина спаси. Най-чистото положение за Локо ГО пропусна Кокен Куроки в 65-та минута. Футболистите на Александър Димитров изиграха едно много добро второ полувреме, но така и не можаха да се възползват от добрите ситуации открили се пред тях.