Голмайстори:
1:0 Гущеров (67’дузпа)
2:0 Маринов (85′)
3:0 Таушанов (90′)

ЦСКА 1948 и ФК “Локомотив” (ГО) използваха паузата в първенството и изиграха контрола. Срещата се игра на стадиона на ДИТ в Драгалевци.

Първото полувреме двата отбора си разделиха по едно положение за отбелязване на гол. Най-добрата ситуация пред “червените” бе след удар на Цаковски, но вратарят на гостите Крушарски отрази ударът му. “Железничарите” имаха възможност да отбележат гол, но след центрирането на Кокен Куроки от ляво Колев пропусна.
Втората част на двубоя започна по-добре, като и двамата старши треньори включиха в игра всички резервни футболисти. Централният нападател на гостите Деян Христов отправи удар със странична ножица, но топката мина над гредата. В 67-та минута при едно единоборство рамо в рамо между капитана Мариян Иванов и Петко Петков съдията Петър Григоров отсъди много съмнителна дузпа. Капитанът Иванов получи директен червен картон, заради реплики към съдията.

От щаба на гостите имаха претенции към арбитъра, защото десетина минути преди тази ситуация Петко Петков трябваше да получи също червен картон, защото удари Кристиян Димитров с лакът в лицето, но Григоров му го спести. Двубоя бе прекъснат за около дестина минути, защото човек от треньорския щаб на Локо ГО бе изгонен. След утихването на страстите контролата продължи. Гостите доиграха мача в намален състав след изгонването на М.Иванов, а точен от бялата точка за 1:0 бе Гущеров.

След тази ситуация гостите намалиха оборотите и домакините се възползваха от това, като отбелязаха още два гола. В 85-та минута след центриране от корнер Зюмбулев стреля с глава, Крушарски спаси, но при добавката Йоан Маринов бе точен за 2:0. Вратарят на “черно-белите” се намеси на два пъти и спаси опасни удари на “армейците”. В 90-та минута Таушанов с бомбен удар оформи крайното 3:0.

ЦСКА 1948: Е. Михайлов, Гроздин, Зюмбулев, Петров, Михайлов, Павлов, Христов, Таушанов, Хаджиниколов, Гущеров, Цаковски

Резерви: Маринов, Зоров, Маламов, П. Петков
Старши треньор: Валентин Илиев

ЛОКОМОТИВ (ГО): Крушарски, Димитров, М. Иванов (к), С. Иванов, Николов, Казаков, Идризов, Колев, Куроки, Васев, Седрик Нанителамио

Резерви: 14. Александров, Велков, Вачев, Д.Христов, Головодов, Любомиров, Балъков
Старши треньор: Александър Димитров

Главен съдия: Петър Григоров, Асистенти: Красимир Миланов, Любин Димитров