Жълти картони: 17. Славков (Нефтохимик), 16. Мичев (Локо), 20. Идризов (Локо)

ФК “Локомотив” (ГО) – 14. Александров, 20. Идризов, 26. М. Иванов (к), 15. С. Иванов, 27. Чукалов (46’ мин. 77. Куроки), 10. Рюстемов (52’ мин. 28. Осеи), 18. Христов, 66. Балъков, 13. Любомиров (82’ 19. Колев), 16. Мичев, 2. Николов
Резерви: 12. Крушарски, 28. Кевин Осеи, 19. Колев, 77. Куроки, 11. Вачев, 8. Жеков, 6. Казаков
Старши треньор: Александър Димитров

ПФК „Нефтохимик” (Бургас) – 96. Мюмюнов, 11. Личев, 17. Славков, 7. Иванов (46’ мин. 25. Стоянов, 74, мин. 10. Русев), 20. Калев, 21. Филипов (к), 6. Чахов, 22. Цонков, 32. Милков, 9. Парашкевов (55’ мин. 91. Янев)
Резерви: 12. Шейтанов, 91. Янев, 25. Стоянов, 15. Дончев, 71. Димитров, 10. Русев
Старши треньор: Диян Петков

Главен съдия: Станимир Тренчев, Асистенти: 1. Асен Крумов, 2. Кирил Чакъров, Четвърти съдия: Никола Атанасов

Първи от центъра започнаха играчите на гостуващия отбор. В 38’ мин. Георги Чукалов засече с глава центриране от Якуб Идризов, но встрани от вратата. В 41’ мин. Идризов центрира за Деян Христов, който с глава уцели горната греда, при добавката Мюмюнов изби, но отново Чукалов беше на правилното място и отбеляза за 1:0. Така завърши и първото полувреме.

В 49’ мин. Чахов изравни резултата. След пас на Куроки Балъков стреля от малък ъгъл, но ударът бе избит от Мюмюнов. 2 мин. по-късно отново Балъков се оказа очи в очи с вратаря на „Нефтохимик” и вкара за 2:1. В 64’ мин. Куроки стреля встрани от вратата. Кевин Осеи стреля във вратаря на гостите в 66’ мин. Балъков вкара втория си гол в мача в 79 мин. след центриране от корнер. Мачът завърши при резултат 3:1.