ПФК “Ботев”(Пд) – ФК “Локомотив” (ГО) 2:0

Срещата започна в доста спокойно темпо. Едва в 34-ата минута Йордан Минев напредна по левия фланг, центрира Филип Филипов засече топката с глава и Евгени Александров без проблемно я улови.
“Черно-белите” отговориха с изстрел на Илия Карапетров от границата на наказателното поле, ала Даниел Кайзер спаси.

Пет минути преди края на полувремето юношата на “канарчетата” Димитър Калчев засече с глава центриране отляво, и за негово съжаление топката премина на сантиметри от напречната греда на домакините. Последвалата ответната атака Васил Шопов стреля от средна дистанция, но Александров изби топката в корнер.

В самия край на първата част Неделев шутира от малък ъгъл, за негово съжаление и този път вратарят на “Локомотив” (ГО) се справи отлично със ситуацията.

В началото на второто полувреме Тодор Неделев комбинира със Слави Шопов, той стреля от ъгъла на наказателното поле и стражът на гостите отрази неговия удар.
Течеше 58-ата минута , в която Димитър Калчев за втори път можеше да отбележи, отправяйки опасен удар към Даниел Кайзер.

На вратата на Локо ГО в 64-тата минута се появи юношата на Ботев Симеон Симеонов, който имаше нещастието да получи гол след великолепно изпълнен пряк свободен от Тодор Неделев – 1:0.
Футболиста на домакините Фелипе Бризола отправи мощен шут топката рикошира, попадна в Тодор Неделев той стреля и вратарят на “железничарите” спаси ударът му.

В 88-та минута “канарчетата” стигнаха до втори гол. Костадин Ничев отправи удар от ъгъла на наказателното поле, Симеон Симеонов отрази удара, но топката попадна право в краката на Диого Кампос, който на празна врата отбеляза за 2:0.