“Локо” (ГО) загуби от младите “орли” в драматичен двубой

Отборът на ОФК “Локомотив” (Г. Оряховица) загуби гостуването си в Разград срещу ПФК “Лудогорец” II. Тихомир Кънев откри резултата от дузпа. Лудогорец направи пълен обрат чрез два гола на Александров. Отново Кънев изравни, а Ерол Дост направи крайното 3:2.

Първи от центъра започнаха гостите. Домакините владееха повече топката,  но “Локомотив” беше отборът, който създаваше повече положения. В 28 мин. Наумов спаси опасен удар на Китов. Малко преди края на първата част Тихомир Кънев вкара от дузпа за 0:1. Така завърши първото полувреме. В 52 мин. Денислав Александров изравни резултата, след като остана очи в очи с Александров. Калчев със силен удар можеше да изравни, но Наумов изби в корнер. Алексанров спаси удар на Янков. 63 мин. Денислав Александров изведе Лудогорец напред с прецизен удар. Рюстемов напредна и подаде на Кънев, който се намираше в отлична позиция и изравни резултата. В 79 мин. Дост вкара топката във вратата на гостите за 3:2. В последните минути на двубоя гостите можеха да отбележат трети гол, но защитата на “Лудогорец” II се справи с опастността. Двубоят завърши с победа на младите “орли”.

ФК “Локомотив” (Горна Оряховица): 14. Евгени Александров, 77. Мартин Сандов, 83. Иван Пенев, 15. Симеон Иванов (17. Бедри Рюстемов 68’), 6. Тихомир Трифонов, 19. Георги Колев (99. Мартин Димитров 83’) 18. Петър Чалъков, 8. Илия Карапетров, 96. Кристиян Китов, 5. Димитър Калчев (2. Мартин Николов 70’), 10. Тихомир Кънев (к)

Резерви: 33. Симеон Симеонов, 16. Даниел Йорданов, 25. Йордан Петев, 2. Мартин Николов, 17. Бедри Рюстемов, 99. Мартин Димитров, 24. Кристиан Великов