“Локомотив” (Г. Оряховица) допусна обрат срещу “Несебър”

ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) загуби гостуването си край морето срещу ОФК “Несебър” с 2:1. Въпреки поражението момчетата на Марин Байчев изиграха най-силния си мач от началото на сезона. Срещата започна в 16:00 часа на градския стадион в Несебър.

Гостите откриха в края на първата част с гол на Симеон Иванов, след като добави избита топка от вратаря.

В средата на второто полувреме Жак Пехливанов възтанови равенството с красиво попадение извън наказателното поле. В 80′ мин. домакините направиха пълен обрат, когато Иван Михайлов вкара топката в мрежата на гостите. Преди това имаше удар с глава, който срещна лявата греда.

В 90′ мин. Димитър Юруков можеше да изравни след красив удар със задна ножица, който срещна горната греда.

ОФК “Локомотив”: Симеонов, Сандов, Иванов, Пенев, Николов, Тодоров, Петев, Чалъков, Трифонов (к), Юруков, Кънев