“Локомотив” загуби от “Монтана”

“Локомотив” (ГО) претърпя поражение от втория в класирането отбор на ПФК “Монтана” с 4:1 в мач от XVI кръг от Втора Професионална лига. Срещата се изигра на ст. “Огоста” в гр. Монтана от 14:00 часа.

Сергей Георгиев откри в 12′ мин. Домакините се оттеглиха с гол аванс на почивката. В началото на второто полувреме Цонков покачи на 2:0. Гостите намалиха резултата след вкарана дузпа на Красен Трифонов. 73′ мин. Атанас Илиев отбеляза за 3:1, а Николай Цветков оформи крайния резултат малко преди края на срещата.

След този мач “Локо” (ГО) е 12-ти в класирането с 17 точки. “Монтана” остава втори с 36 точки.

ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица): Александров, Николов, Иванов, Т. Трифонов, Тодоров, Петев, Карапетров (89′ Йорданов), Димитров (46′ Колев), К. Трифонов (к), Калчев (46′ Сандов), Юруков