“Локо” (ГО) победи “Марица” в мач с осем гола

“Железничарите” спечелиха с 5:3 срещу отбора на “Марица” в петата си контрола от подготовката за пролетния полусезон. Мача се игра на градския стадион в град Мъглиж.

Двубоят започна ударно за футболистите на Борислав Караматев и те поведоха с 2:0 чрез Янъков и Ангелов, като и двата гола станаха след идентични грешки в отбраната на “черно-белите”.

Футболистите на старши треньора Красимир Мечев върнаха едно попадение в 30-та минута, след центриране отдясно на Мартин Николов към Колев, който върна към Пехливанов и той от големия пенал стреля неспасяемо в левия ъгъл на вратаря на “Марица” Николов.

Втората част в игра се появи Георги Чукалов (ще играе в Горна Оряховица до края на сезона, като преотстъпен от “Арда” (Кж) и веднага играта на “Локо” (ГО) се раздвижи.

Три попадения отбеляза централния нападател Иван Колев и пропусна от дузпа в 60-та минута, спасена от вратаря. Красив гол отбеляза Танчев от “Марица” с неспасяем изстрел от 30 метра в долния ляв ъгъл на Християн Славов и резултата стана 4:3 за горнооряховските футболисти.

На терена в 60-та минута се появи в игра лекувалият 4 месеца контузия защитник Иво Харизанов. С попадение се отчете централния защитник Иван Пенев.

ОФК”Локомотив” (ГО): Александров (к), Сандов, Николов, Трифонов, Минков, Попов, Славков, Пехливанов, Иванов, Юруков, Колев

Резерви: Славов, Пенев, Харизанов, Йорданов, Андреев, Бакърджиев, Ангелов, Чукалов, Велков, Димитров

Старши треньор: Красимир Мечев

Следващата проверка на ОФК “Локомотив” (ГО) е в събота на 02.02.2019 година пак на градския стадион в Мъглиж срещу ОФК “Несебър” с начален час 14:00.