“Локомотив” (ГО) загуби с 2:0 от ОФК”Несебър”

В този мач старши треньорът Красимир Мечев излезе в различна схема на игра от изиграните до този момент проверки на “железничарите”.
В началните минути на двубоя играта се водеше предимно в централната част на терена. Възможност за откриване на резултата имаше пред Тони Иванов в 16-та минута, но вратарят на “Несебър” спаси удара му. Четири минути по-късно Браян Кометесе стреля към вратата на Славов, но вратарят спаси с вещина.
В 23-та минута централният нападател на “червено-черните” в този мач Иван Колев пропусна да отбележи. Резултатът откри опитният Иван Цачев, след като топката рикошира в защитник на “Локо” (ГО) и влезе във вратата на Славов.
Стивън Славков пропусна да изравни от дузпа в 31-та минута. Здравков спаси ударът му. Футболистите от Несебър се отчетоха и с една греда в края на полувремето.

През втората част двамата наставници поетапно пуснаха в игра всички резервни футболисти. Четири минути след началото на второто полувреме след пряк свободен удар топката тупна пред Александров, той се засуети и Кометесе вкара за 2:0.
Георги Чукалов можеше да намали резултата в 67-та минута, но ударът му срещна десния страничен стълб на вратата.

Следващата проверка на футболистите на Красимир Мечев е на 08.02.19 г. (петък) на стадион “Лудогорец Арена” срещу шампионите, а това ще бъде и официално представяне на “орлите” за новия дял на шампионата.

ОФК “Локомотив” (ГО): Славов, Трифонов, Пенев (к), Минков, Сандов, Николов, Славков, Пехливанов, Колев, Иванов, Юруков
Резерви: Александров, Ангелов, Йорданов, Харизанов, Попов, Димитров, Велков, Андреев, Чукалов
Старши треньор: Красимир Мечев