ОФК “Локомотив” загуби гостуването си на “ЦСКА 1948”

ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) допусна загуба при гостуването си на столичния “ЦСКА 1948”. Денислав Александров и Антон Гущеров отбелязаха попаденията в двубоя.

Красимир Мечев заложи на схема 4-4-2. На вратарата се завърна Евгени Александров. В центъра на отбраната действаха Пенев и Минков, а Харизанов и Фиданин застанаха на двата бега. Пехливанов и Славков играха като полузащитници.
На двата фланга започнаха Иванов и Сандов, а Колев и Красен Трифонов бяха централни нападатели.

Домакините започнаха по-активно срещата. Евгени Александров се наложи да избива на два пъти удари на Спас Георгиев. В 19′ мин. “армейците” откриха резултата с гол на Денислав Александров, който се оказа най-съборазителен след изчистена топка от защитник в черно-бяло и отбеляза за 1:0. Малко преди края на полувремето Антон Гущеров преодоля играч на “Локомотив”, стреля и удвои резултата. Така завърши първата част.

В 62′ мин. домакините имаха право да изпълнят 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Д. Александров, който подаде встрани за Гущеров, за да отбележи трети гол за “червените”. Малко преди края на срещата Евгени Александров изби удар на Георгиев, но Денислав Александров добави коженото кълбо във вратата на “железничарите” за 4:0. Това е крайният резултат на мача.

“Локомотив” (ГО) остава на шеста позиция с 36 точки. “ЦСКА 1948” и “Арда” са с еднакъв брой точки, но “родопските вълци” са на трета позиция, защото са с по-добра голова разлика.