“Локомотив” (ГО) загуби гостуването си на Кариана с 1:0

Отборът на ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) загуби от тима на “Кариана” (Ерден) с 1:0. Голът за домакините отбеляза Цветомир Тодоров. Мачът се изигра на стадион “Кариана” в монтанското село.

Още в началото на двубоя удар на Бастунов мина над вратата. Ерай Карадайъ тества със силен изстрел вратаря на “Кариана”, който спаси шута на централния нападател на “железничарите”. В 31′ мин. Тодоров откри резултата за домакините след добро изпълнение от фаул. “Кариана” се оттегли на почивката с гол аванс.

През втората част “черно-белите” доминираха изцяло в срещата. Удар на Пехливанов мина встрани от вратата. В 60′ мин. Сава Савов нацели лявата греда и пропусна най-чистото положение за гостите. Димитър Юруков изпусна голова възможност. Стражът на домакините Павел Станев спаси изстрели на младия Мартин Петков. Въпреки доброто второ полувреме “Локомотив” не успя да отбележи гол във вратата на домакините и мачът завърши при резултат 1:0.

“Железничарите” заемат 14-то място с актив от 1 точка, докато “Кариана” е в тройката със седем точки.