“Локо” (ГО) измъкна точка на Хебър в Брацигово

Отборът на ОФК “Локомотив” (ГО) измъкна точка на един от коравите отбори в групата – този на ФК “Хебър” (Пазарджик). Срещата се изигра от 19:30 на градския стадион в Брацигово.

Първото положение в мача създаде Калоян Стефанов. Юношата на “ЦСКА” излезе сам срещу вратаря, но Любенов отрази в ъглов удар. Отново Стефанов стреля от малък ъгъл. Стражът на “Хебър” се намеси. В края на полувремето изстрел Даниел Пехливанов се отби в напречната греда. Първата част завърши при нулев резултат.

Второто полувреме започна с натиск на домакините, но “железничарите” не отстъпиха. Деян Христов центрира към Райчев, който пропусна да отбележи. Младият Мартин Петков и Христов се отличиха с пропуски. Краев не успя да отбележи от 5 метра. Капитанът на “Хебър” Янко Ангелов бе изгонен в 68′ мин. с червен картон. Стефан Дафовски спаси удари на Асен Георгиев и Васев. До края на мача липсваха голови възможности.

“Железничарите” заемат 11 място с 5 пункта и приемат лидера в първенството ФК “ЦСКА 1948” (София), докато “Хебър” е на четвърта позиция с 10 точки и гостува на “Струмска слава” в Радомир.

ОФК “Локомотив” (Г. Оряховица): Дафовски, Сандов, Харизанов (к), Минков, Фиданин, Тодоров, Чалъков (71′ Пехливанов), Петков (80′ Рамадан), Стефанов, Райчев, Христов (90′ Карадайъ)