“Локо” (ГО) и “Спартак” (Варна) не се победиха

Отборите на ОФК “Локомотив” (ГО) и ПФК “Спартак” (Варна) завършиха наравно 0:0 в мач от XI кръг от Втора Професионална лига. Срещата се изигра на градския стадион в Балчик от 17:00 часа.

Домакините и гостите играха висока преса и изнесоха един мъжки мач, завършил без победител.

“Спартак” (Варна) пропусна най-чистото си положение в началото на първата част. След изпълнен корнер се получи неразбирателство в защитата пред Василев, но топката премина покрай вратата.

Течеше 25-та минута, когато Атанас Фиданин проби отляво и центрира топката на първа греда, тя попадна в Деян Христов, но вратарят на домакините изби ударът му.

През второто полувреме картината на терена не се промени. “Соколите” имаха претенции за дузпа, но главният съдия не ги удовлетвори.

Георги Колев имаше шанс да отбележи за “Локо” (ГО), но изстрелът му премина над вратата.
Много силен мач за “черно-белите” изигра Жак Пехливанов, но за съжаление полученият от него пети жълт картон ще го лиши от участие в домакинството срещу “Монтана”.

След този мач “железничарите” са на 10 позиция с 13 точки, докато “Спартак” (Варна) е с 4 места по-надолу с актив от 9 пункта.

ОФК “Локомотив” (Г. Оряховица): Василев, Сандов, Тодоров, Минков, Фиданин (к), Пехливанов, Чалъков (90+1′ Славков), Янев, Райчев (90+2′ Харизанов), Стефанов (63′ Колев), Христов