“Локо” (ГО) загуби от “Арда” в контрола

ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) загуби с 3:0 от ПФК “Арда” (Кърджали) в контрола, изиграла се на стадион “Трейс Арена” в Стара Загора.

Още в 3-та минута Михаил Александров остана сам срещу Василев, но ударът му премина вляво покрай гредата. На два пъти Муса Адад стреля към вратата на Ивайло Василев, но той се справи с вещина. Цачев напредна отляво и подаде към Мирчев, който бе фаулиран на ъгъла на наказателното поле. Вълчанов изпълни без проблеми за Караджов. Радослав Василев в 20’ мин. след грешка в горнооряховската зящита отбеляза отблизо за 1:0.

Вълчанов стреля от пряк свободен удар на пеналта, но на сантиметри от долната лява греда на Караджов. Василев се отличи с ново спасяване след удар на футболиста на “Арда” Муса Адад. В края на полувремето в 39’ минута Иван Тилев вкара за 2:0.

През втората част на мача и двамата старши треньори поетапно замениха по-голямата част от футболистите си, играли през първите 45 минути. В игра за “железничарите” се появи юношата на “Черно море” Александър Стефанов , който през лятото бе на проби в тима.

Андрия Бубняр бе много близо до това да утрои резултата, но стреля право в гредата.

В 80-та минута оставилият добри впечатления с играта си Андрия Бубняр отбеляза третото попадение и оформи крайното 3:0 за ПФК “Арда” (Кърджали).

ОФК “Локомотив” (ГО): Ивайло Василев, Петко Цанков, Тодор Таушанов, Атанас Ташолов, Кристиян Райчев, Петър Чалъков (к), Радослав Байчев, Иван Вълчанов, Владислав Мирчев, Янислав Цачев, Иван Винков

Резерви: Християн Христов, Иван Сиротич, Владимир Янков, Александър Стефанов, Момчил Кузманов, Ахмед Мурад

Снимки: fcarda.bg