“Локомотив” (ГО) и “Струмска слава” не се победиха

ОФК “Локомотив” (ГО) завърши наравно 0:0 срещу отбора на ФК “Струмска слава”. Срещата се проведе на стадион “Локомотив” в град Горна Оряховица от 16:00 часа.

Домакините започнаха мача по-агресивно. Джунейт Яшар пропусна да отбележи след директен обстрел от фаул. Гол на Владислав Мирчев бе отменен заради засада. Юлиян Попев стреля от границата на наказателното поле, но над вратата. Петко Цанков засече центриране на Яшар, но на сантиметри от гредата. Гостите отговориха с удар на Николов, но встрани от вратата. До края на първото полувреме играта бе предимно в центъра на терена и завърши при нулево равенство.

И двата отбора започнаха втората част равностойно. Калдерон стреля право в ръцете на Христов. Симеонов спаси удари на Райчев и Мирчев. До края на двубоя двата отбора търсеха победния гол, но положения към двете врати липсваха. Мачът завърши при резултат 0:0.

ОФК “Локомотив” (ГО): Христов, Цанков, Таушанов, Гьонов, Митев, Чалъков (к), И. Иванов, Яшар (77′ Цачев), Стефанов, Райчев, Мирчев

Резерви: Чаушев, Цачев, Славов, Мурад, Янков