“Локомотив” (ГО) и “Хебър” не успяха да се победят (СНИМКИ)

Отборът на ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) завърши наравно 0:0 с тима на ФК “Хебър” (Пазарджик). Мачът се изигра на стадион “Локомотив” от 20:00 часа и бе излъчван пряко по Diema Sport HD.

Още в началото на срещата Жак Пехливанов опита удар от дистанция, който затрудни Християн Христов, но стражът на домакините се справи без проблем. Вратарят на “Хебър” също трябваше да се намесва, като спаси изстрел на Виктор Митев. Чаворски хвана Христов неподготвен и стреля от центъра на терена, но за негова радост топката премина встрани. Отново Пехливанов се отчете с пропуск, чийто удар не попадна в очертанията на вратата. Първото полувреме завърши при нулево равенство.

В самия старт на втората част Александър Любенов подари топката на Виктор Митев, но домакините не успяха да се възползват. В 82′ мин. “железничарите” пропуснаха да поведат в резултата. Петър Чалъков намери свободния Митев, който остана сам срещу вратаря, но Любенов се намеси.

ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица): Христов, Таушанов, Гьонов, Цанков, Стоянов, Чалъков (к) (90+3′ Славов), И. Иванов, Митев, Стефанов (66′ Райчев), Мирчев (86′ Цачев)

Резерви: Чаушев, Райчев, Мурад, Янков, Славов, Цачев, Борисов