“Локомотив” (ГО) вкара три гола на съименника си от Дряново

ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) победи ФК “Локомотив” (Дряново) в контрола. Срещата се изигра от 18:45 часа, като головете за горнооряховчани отбелязаха Янислав Цачев на два пъти и Явор Генчев. Николай Иванов пък вкара почетното попадение за госите.

Домакините стартираха по отличен начин, след като Янислав Цачев бе изведен сам срещу вратаря и в 3-тата минута откри резултата. Юношата на “Локомотив”, както и Георги Колев пропуснаха от чиста позиция да се разпишат. Николай Иванов изравни резултата в 30-тата минута след отличен удар от въздуха. Чаушев изби удар на Николай Енев. В края на полувремето Красимир Гавазов имаше шанс да се разпише, но изстрелът му мина над вратата.

През втората част двамата треньори пуснаха в игра всички футболисти, записани в тимовия лист. Цачев засече центриране на Валентин Петров, но стражът на гостите изби. Отново изстрел на Цачев бе спасен от вратаря на “Локо” (Дряново). В 63-тата минута Явор Генчев с плътен удар направи резултата 2:1. Янислав Цачев с глава пък покачи на 3:1 в 72-рата минута.

ОФК “Локомотив” (ГО): Чаушев, Иванов, Копаранов, Велчев, Ахмед, Генчев, Узунов, Какамъков, Гавазов, Цачев, Колев (к)